ملی پیامک

پیشرفته ترین سامانه پیامکی

چگونه اپلیکیشن خودمان را تبلیغ کنیم؟

به دوره جالبی رسیدیم! زمانی اگر کلمه استارت آپ را می‌پرسیدید شاید 2 نفر از 10 نفر آن را شنیده بودند، اما الان شاید 1 نفر از 10 نفر نشنیده باشد! شاید! تازه اینکه تقریباً همهٔ کسب‌وکارها هم وارد دنیای دیجیتال شده‌اند، خودش اتفاق بزرگ دیگری است. اما حالا این اتفاق‌ها چه نتیجه‌ای دارند؟ بگویم؟ نتیجه‌اش این است که هر روز  شاید بیشتر از 15 اپلیکیشن جدید ساخته و ارائه می‌شود و این کار را برای ساخت و تبلیغ اپلیکیشن خیلی سخت کرده است. ما هم که رقابت سنگین دنیای اپلیکیشن را دیدیم، به این فکر افتادیم که مقاله‌ای خلاصه و جامع در مورد تبلیغ اپلیکیشن بنویسیم.

از چه راه‌هایی اپلیکیشن‌مان را تبلیغ کنیم؟

همانطور که گفتم رقابت در دنیای اپلیکیشن خیلی بالاست و طبیعتاً دیده شدن و تبلیغات در آن هم پیچیده‌تر و حساس‌تر شده است، پس اگر به فکر ساخت و تبلیغ اپلیکیشن هستید، حتماً از راه‌های درست و پربازده آن استفاده کنید، چون یک اشتباه کوچک می‌تواند شما را خیلی از رقابت عقب نگه دارد.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان

دوره ویدیویی بازاریابی پیامکی

الان در دفتر نیستیم

به زودی با شما تماس میگیریم

شماره تماس

09169250915

پست الکترونیکی

info@adelfk.ir

مشاوره تلفنی رایگان

اطلاعات تماس خود را وارد نمایید